Banyo Lifleri Sırt Lifi

The Soap Factory'nin doğal kabak lifleri, çevre dostu ve sürdürülebilir bir temizlik deneyimi sunar. Her bir ürün, hem kişisel bakımınıza katkıda bulunurken hem de doğal ve sağlıklı bir yaşam tarzını destekler. Bu ürünler, günlük kişisel bakım rutininizi daha keyifli ve etkili hale getirecek özelliklerle doludur.

The Soap Factory Sırt Lifi, iki farklı yüzeye sahip çok yönlü bir üründür. Bir tarafı %100 doğal kabak liflerinden üretilmiş olup, diğer tarafında ise yumuşak welsoft kumaşı bulunmaktadır. Bu çift taraflı tasarım, lifin her iki yüzeyinin de etkin bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Uzun tutma ipleri sayesinde, özellikle sırtınızın ulaşılması zor bölgelerine rahatlıkla erişebilir ve vücudunuzu etkili bir şekilde keseleyebilirsiniz. Günlük duş rutininize ekleyerek ölü deri ve hücrelerden arınmanıza, kan dolaşımınızın hızlanmasına ve cildinizin daha sıkı ve parlak bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Pratik kullanımı ile The Soap Factory Sırt Lifi, günlük kişisel bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olmaya adaydır.

Doğal El Yapımı Hayvanlar Üzerinde Test Edilmedi Çevreye Duyarlı Üretim
Ürün Özellikleri
  • Doğal kabak lifi, cildin üst tabakasındaki ölü deri hücrelerini nazikçe arındırarak doğal bir peeling etkisi yaratır.
  • Lifin masaj yapıcı özelliği sayesinde, kullanıldığı zaman kan dolaşımını arttırır.
  • Sentetik süngerlere kıyasla, kabak lifi tamamen doğal ve çevre dostudur. Kullanım ömrünün sonunda, biyolojik olarak parçalanarak doğaya zarar vermez.
  • Doğal kabak lifi, mikroorganizmaların üremesini engelleyen doğal yapıya sahiptir, bu da banyo süngerlerinde sıkça görülen bakteri ve küf birikimini azaltır.
Kullanım Şekli
  • Kullanmadan önce ılık suda ıslatıp, yumuşamasını sağlayınız.
  • Açık yara veya tahriş olmuş bölgeler üzerinde kullanmayınız.
  • Kullanım sıklığına bağlı olarak 1-3 ay aralığında yenisi ile değiştiriniz.
  • Kullanımdan sonra ürünü su ile temizleyip, ıslak olmayan bir ortamda muhafaza ediniz.