Güzelliğin ve Kalitenin Markası: The Soap Factory

Kozmetik, temizlik, bakım ve güzellik alanlarında kullanılmak üzere sunulan The Soap Factory ürünleri sadece doğal içeriklerle ve el işçiliğiyle üretilir.

The Soap Factory, Arnas ailesi bünyesindeki Rosebella Kozmetik şirketine ait global bir markadır.

Doğal ve gurme ürünlerinde bir çok markanın sahibi olan Arnas ailesi, 350 yılı aşkın deneyimi devam ettiriyor. Bu deneyim ile, The Mill, The Soap Factory, Malabadi, Riccolivo, Rosebella gibi markalarla üretilen kozmetik ve gıda ürünleri şu anda dünya genelinde 50’den fazla ülkede satılıyor.

Doğal Ürünler

The Soap Factory ürünleri el yapımıdır ve doğal içeriklerle üretilir. Ürünlerimizin içerikleri insan sağlığına ve ürünün kullanım alanına en uygun oranlarda oluşturulur. Ürünlerimizin hepsi özenle ve sevgiyle sizler için paketlenir.

Doğaya Saygılı Üretim

Ürünlerimizin içeriklerinde ve üretim anlayışımızda hayvan hakları ilk sırada olduğu gibi tesislerimizde de çevreye saygı esastır. Ürünlerimimzde doğal ve bitkisel içerikler kullanıldığı için tesislerimizin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimden tüketime her aşamada herkes için fayda ilk sıradadır.

Binlerce Yıllık Deneyim

Sabunlarımızda eşek sütü, defne, zeytinyağı, bıttım, gül yaprağı gibi kozmetik alanında binlerce yıldır kullanılan içerikler bulunmaktadır. Üretimin her aşamasında kaynatma usulü, soğuk işleme ve diğer geleneksel yöntemlerden yararlanılır. Bu yöntemler uygulanırken teknolojinin en ileri imkanlarından yardım alınır ve el işçiliğiyle üretim yapılır.