Hakkımızda - The Soap Factory

Hakkımızda

Kimyasal madde ve hayvansal yağ kullanılmaksızın doğal içerikli el yapımı ürünler üreten The Soap Factory, bir Arnas Ailesi markasıdır.

Arnas Ailesi 350 yılı aşkın bir süredir Tarım mahsulleri yetiştiriciliği ve doğal ürün üretimi yapıyor. 2021 yılı itibarı ile kozmetik ve gıda alanında çok çeşitli doğal ve gurme ürünler 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Bu ürünler arasında kozmetikte doğal sabun, doğal kremler, doğal gül ürünleri ve gıdada zeytinyağı, zeytin ürünleri, fındık, incir vb. Türkiye’nin ana vatanı olduğu tüm doğal ürünler bulunuyor.

%100 Doğal Ürünler

The Soap Factory ürünlerinde kimyasal madde ve hayvansal yağ bulunmaz. Her bir ürün el yapımıdır ve doğal bitkisel maddelerle üretilir. Bu madde ve yağlar insan sağlığına ve kullanım alanına en uygun oranlarda karıştırılıp ürüne dönüştürüldükten sonra özenle paketlenir.

Doğaya Saygılı Üretim

Ürün içeriklerinde hayvan hakları ilk sırada olduğu gibi tesislerde de çevreye saygı esastır. Üretimde doğal ve bitkisel maddeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anlarına kadar herkes için fayda ilk sıradadır.

Binlerce Yıllık Deneyim

Türkiye’nin ilk ve tek Coğrafi İşaretli Hatay Defne Sabunu üreticisi sunar. Üretimin her aşamasında kaynatma usulü, soğuk proses ve diğer geleneksel yöntemlerden yararlanılır. Bu geleneksel yöntemlerle teknolojinin en ileri imkanlarından yardım alınarak el işçiliğiyle üretim yapılır.