Rosebella Kozmetik Üretim ve San. Tic. A.Ş.

Kozmetik, temizlik, bakım ve güzellik alanlarında faaliyet gösteren The Soap Factory ürünleri sadece doğal maddeler ve bitkisel yağlarla hazırlanır, el işçiliğiyle üretilir. Rosebella Kozmetik Üretim ve San. Tic. A.Ş. şirketine ait olan The Soap Factory bir Arnas Ailesi markasıdır.

Yüzlerce farklı marka bünyesinde doğal ve gurme ürünlerin sahibi olan Arnas Ailesi faaliyetlerine 350 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. Tarım mahsulleri yetiştiriciliğinin yanında kozmetik ve gıda başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda üretilen bu ürünler 2021 yılı itibariyle 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç ediliyor.

%100 Doğal Ürünler

The Soap Factory ürünlerinde kimyasal madde ve hayvansal yağ bulunmaz. Her bir ürün el yapımıdır ve doğal bitkisel maddelerle üretilir. Bu madde ve yağlar insan sağlığına ve kullanım alanına en uygun oranlarda karıştırılır. Daha sonra ürüne dönüştürülür ve son olarak özenle paketlenir.

Doğaya Saygılı Üretim

Ürün içeriklerinde ve üretim anlayışında hayvan hakları ilk sırada olduğu gibi tesislerde de çevreye saygı esastır. Üretimde doğal ve bitkisel maddeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anlarına kadar herkes için fayda ilk sıradadır.

Binlerce Yıllık Deneyim

Türkiye’nin ilk ve tek Coğrafi İşaretli Hatay Defne Sabunu üreticisi sunar. Üretimin her aşamasında kaynatma usulü, soğuk işleme ve diğer geleneksel yöntemlerden yararlanılır. Bu metotlar uygulanırken teknolojinin en ileri imkanlarından yardım alınır ve el işçiliğiyle üretim yapılır.